PREZENTACE STUDO V
PDF (1,7Mb)
�vod - studio V
Vybaven� studia
Fotogalerie
Reference
Ceny
Kontakt

Untitled Document Nahrávací studio V

Studio V se za dobu své existence stalo respektovaným a vyhledávaným nahrávacím studiem, přivádějícím do Zlína výrazné osobnosti, různých hudebních žánrů z celé republiky.

Kromě osobností z české kultury jsme měli tu čest spolupracovat s hudebníky světové hráčské elity a tak v roce 1998 nahrával v Zlínském Véčku Davey Spillane, hráč, jehož Uilean Pipes jsou slyšet na deskách Eltona Johna ,Kate Bush, Briana Adamse, či Phila Colinse. V roce 2002 Charlie McCoy, spoluhráč Boba Dylana, který je coby hráč na foukací harmoniku na stovkách nahrávek slavných jmen, Elvise Presley, Paula Simona a mnoha dalších. Americký písničkář a countryová legenda Peter Rowan a další.

Studio V ale také vždy podporovalo dobré věci a tak po dobu několika let bezplatně nahrávalo magazín pro nevidomé prostřednictvím služby Tifloservis.

V letošním roce ve studiu V nahrála skupina Buty hudbu k filmu Alice Nelis ,,Tajnosti“ v produkci Jana Svěráka. Pracuje se na albu Marka Ebena a skupiny bratrů Ebenů a také na novém albu Ester Kočičkové.

Studio V má na svém kontě víc něž dvě stě nahraných alb, proto uvádíme jen několik z nich.